5 december 2023 1 min. leestijd

Flash Private Mobile Networks gaat vooruit met Private 5G

1 december 2023 verleende Rijksinspectie Digitale Infrastructuur (RDI) de eerste vergunningen voor lokale, private 5G-netwerken! Als één van de eerste partijen beschikt Flash Private Mobile Networks over deze vergunning. En daar zijn we blij mee!

Met de lancering van het 5G-spectrum op de 3,5 GHz frequentieband, stelt RDI nu 2x 50 MHz beschikbaar voor private 5G systemen van de totale 400 MHz. Dit opent de deur naar ongekende mogelijkheden voor uw organisatie om een eigen private 5G-netwerk op te zetten – ideaal voor bedrijfs- of missiekritische netwerken.

Wilt u meer weten over het aanvragen van private 5G vergunningen of hoe wij uw organisatie kunnen helpen met de implementatie van een eigen private 5G-netwerk / private mobile network? Neem contact met ons op en ontdek de mogelijkheden!

Jean-Pierre Audenaerdt

Jean-Pierre Audenaerdt

Product Manager

Bericht sturen of bel +31 (0) 181 25 00 25

Meer weten over dit onderwerp?

We vertellen u graag meer over onze communicatieoplossingen.

Jean-Pierre Audenaerdt

Jean-Pierre Audenaerdt

Product Manager

Bericht sturen of bel +31 (0) 181 25 00 25

Nog niet uitgelezen?

Misschien vindt u deze berichten ook interessant.